polska CANAL+ 360, Polska na żywo

CANAL+ 360, Polska na żywo - oglądaj w tv

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Polska Orange Polska 279
Platforma Canal+ 1, 42, 177, 192

CANAL+ 360, Polska na żywo - transmisje online - kolejne dni

CANAL+ 360, Polska na żywo - transmisje online - poprzednie dni

Opinie i komentarze - CANAL+ 360, Polska na żywo

7+4 =
    Ładowanie...

Kiedy powstał Canal+ 360?

Canal+ 360 to jedno z najnowszych „dzieci” stacji Canal+. Kanał ten ruszył dopiero 13 września 2024 roku. Dostępny jest w standardzie SD i HD i jest kontynuacją kilku innych wcześniejszych kanałów, tak więc można powiedzieć, że jego prawdziwa historia jest o wiele dłuższa. Można by cofnąć się aż do 2010 roku – wtedy na tym właśnie paśmie wystartował Canal+ Sport 3, dostępny tylko w weekendy. Dość szybko zmienił ona nazwę na Canal+ Gol (kto jeszcze o nim pamięta?) i do transmisji doszedł poniedziałek. Po niespełna roku znów zmieniła się nazwa, tym razem na Canal+ Weekend, kanał sportowy (z dodatkiem filmów), który transmitował na żywo wydarzenia sportowe od piątku do niedzieli. W 2013 roku zaszła największa i najbardziej spektakularna zmiana – Canal+ Weekend zmienił się w Canal+ Family, który przetrwał długie lata. Przez pierwsze dwa lata, mimo nazwy, był to wciąż przede wszystkim kanał sportowy, potem jednak jego ramówkę zapełniły seriale i filmy dla dzieci i młodzieży (ewentualnie pozycje familijne, dla całej rodziny). 

Zmiana stacji w Canal+ 360 wiąże się z kolejną modyfikacją, nie tylko nazwy, ale i programu stacji. Na wzór Canal+ Family, jest on również dostępny w tańszych pakietach niż inne kanały stacji.

Co można zobaczyć w Canal+ 360?

Program Canal+ 360 to w zasadzie wielotematyczny miks – jest sport, są dokumenty, w dużej mierze poświęcone postaciom ze świata sportu (sporo o żużlu, odcinki „Polska z góry” pokazujące polskie stadiony, programy rozrywkowe (przykładem „Urodzeni rajdowcy”), a także seriale kryminalne. Wśród transmisji sportowych do najciekawszych należą z pewnością relacje na żywo z wybranych meczów PKO BP Ekstraklasy (jeden wybrany mecz w niedzielne przedpołudnie), Ligi Mistrzów UEFA (2 spotkania w każdej kolejce, po jednym we wtorek i w środę), ale i wydarzeń pozapiłkarskich, przykładem turnieje WTA 250 (a więc te średnio prestiżowe), a także gale BKFC (Bare Knuckle Fighting Championship, czyli walki na gołe pięści).